Yüksek teknolojili ekipmanlar kullanarak yüksek kalitede rezistans ve ısı elemanları üretiriz.

FER ISI TEKNOLOJİLERİ

FER ISI Teknolojileri, 2004 yılında Ankara İvedik Organize Sanayisinde kurularak, ısı sistemleri teknolojileri ve ekipmanları endüstrisine yeni bir bakış açısı getirmiştir. İşletmemiz 5800 m2 kapalı alanda, yüksek teknolojili ekipmanlar kullanarak rezistans ve ısı elemanları üreten ve 80 kişilik teknisyen, mühendis ve yönetim kadrosu ile hizmet veren bir kuruluştur.

Fer Isı Fabrika - Üretim

Fer Isı Fabrika - Üretim

Türkiye pazarındaki başlıca ısı teknolojileri üreticilerinden biri olan FER ISI Teknolojileri, Avrupa, Güney Amerika ve Ortadoğu pazarında da iyi bilinmekte olup, kuruluşundan bu yana 4 kıtada 22 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Ankara’da kurulmuş olan ilk fabrikamız global pazara yönelik; su ısıtıcı rezistanslar, yağ ısıtıcı rezistanslar, çamaşır makinesi ısıtıcı rezistansları, endüstriyel mutfak ısıtıcı rezistansları, fritöz ısıtıcı rezistansları, serpantinli ısıtıcı rezistanslar, defroz ısıtıcı rezistansları, şofben ısıtıcı rezistansları, termosifon ısıtıcı rezistansları, barbekü ısıtıcı rezistansları, fırın ısıtıcı rezistansları, tost makinesi ısıtıcı rezistansları, quartz camlı ısıtıcı rezistanslar ve özel üretim ısıtıcı rezistanslar üretmektedir.

Fer Isı Fabrika - Üretim

Fer Isı Fabrika - İdari

FER ISI Teknolojileri yeni ve modern olan ikinci fabrikasını Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 2009 yılında kurarak, bu tesisi ileri teknoloji üretim ekipmanları ve test cihazları ile donatmış, bu sayede seri üretim kapasitesine sahip sofistike ısıtıcı elemanları üretebilen (termal sigorta sistemli çamaşır makinesi ısıtıcıları, vb.) kurumsal yapıya sahip ev gereçleri endüstrisine ve beyaz eşya üreticilerine servis veren bir kuruluş olmuştur. 2015 yılında tüm üretim tesisleri ve idari ofis yine modern bir anlayışla hazırlanmış olan Ankara Saray (Kazan) fabrikasına taşınmıştır.

Fer Isı Fabrika - İdari

Fer Isı Fabrika - İdari

Fer Isı Fabrika - İdari

FER ISI Fabrika - İdari

FER ISI Teknolojileri, müşterilerine AR-GE ve tasarım hizmetini, konusunda uzman mühendis ve teknisyenleri ile sağlayarak, ürün çeşitliliği ve teknolojisini sürekli geliştirerek yeni oluşan pazar taleplerine cevap vermektedir. Kalite standartlarını Alman VDE , ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite sertifikaları ile belgelendirmiştir.

Fer Isı Personel

Fer Isı Personel

Fer Isı Personel

Fer Isı Personel

FER ISI Teknolojileri olarak hedefimiz, kurulduğumuz tarihten itibaren sürdürdüğümüz yüksek teknoloji ve yüksek kaliteyle ürettiğimiz ürünlerimizi ekonomik fiyatlarla tüketicilerimizle buluşturma anlayışımızla, rezistans ve ısı elemanları üretiminde sektörün yenilikçi ve öncü firması olarak kalmaya devam etmektir.